preloadingpreloadingpreloadingpreloadingpreloading
O NÁS

K O N T A K T více zde

LN servis s.r.o.
Postoloprtská 2953, Louny
tel: +420 415 679 055
email: info@lnservis.cz
LN servis s.r.o. - specialista na venkovní a vnitřní parapety, stavební kování a veškeré doplňky pro výrobu a montáž všech oken a dveří.
TOPlist
Verze pro tisk I Mapa stránek

O NÁS

Vítejte na stránkách společnosti LN servis s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2004 a specializuje se na prodej venkovních a vnitřních okenních parapetů, těsnění oken, okenních kliček a dveřních klik. Mezi další sortiment patří též kování, okapnice, hmoždinky a turbošrouby a další produkty.

Tyto výrobky dokážeme přizpůsobit Vašim přáním a dopravit je na požadované místo vlastní dopravou nebo ve spolupráci s jinými dopravci. Umíme také zajistit odbornou montáž u vybraných výrobků (parapety, schodišťová madla, dveřní prahy), které u nás zakoupíte.

Věříme, že Vás naše stránky zaujmou a poskytnou Vám všechny potřebné informace o našem sortimentu. V případě, že by tomu tak nebylo a měli byste nějaké dotazy, rádi Vám je zodpovíme na uvedených kontaktech.

Objednávky posílejte na sindelarova@lnservis.cz nebo přes http://objednavky.lnservis.cz/

 

DŮLEŽITÉ !!

Vážení obchodní partneři,

Dovolujeme si Vám oznámit, že v termínu od 21. prosince 2016 do 4. ledna 2017 bude firma LN servis s. r. o.  z důvodu dovolené uzavřena.

Vaše objednávky můžete zasílat do 19. prosince do 12 hod. V případě osobního odběru do 20. prosince, tento den je zároveň posledním rozvozovým dnem.  Objednávky zaslané po tomto termínu budeme vyřizovat od čtvrtka 5. ledna 2017.  

Dovolte nám tímto poděkovat za dosavadní úspěšnou obchodní spolupráci a popřát Vám klidné a příjemné prožití Vánočních svátku a Nového roku. Přejeme mnoho úspěchů v roce 2017 a těšíme se na další spolupráci.


Otevírací doba:
Po - Pá:  6:30 - 11:00   11:30 - 15:00

TÝM SPOLEČNOSTI 
LN servis s.r.o.

V naší nabídce naleznete:

okenní kování, okenní kliky, okenní těsnění, okapnice, krytky na kování, dveřní zámky, dveřní kliky, dveřní závěsy, dveřní těsnění, doplňky ke dveřím, dveřní zavírače, dveřní prahy, vložky do zámků, program pro skleněné dveře,zasklívací podložky, pásky a krycí pásky, zakrývací lišty, spojovací materiál, pěny a silikony, parapety, sendvičové desky,

 

Katalogy ke stažení

Dveřní kování - katalog dodavatele AMMON.de (48,5 MB)
Komponenty pro montáž AMMON.de (14,7 MB)
Okenice AMMON.de (0,5 MB)

Pro stažení katalogu klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte "stáhnout jako".

LN servis s.r.o. - idatabaze.czOkna - idatabaze.cz